QHHT

QHHT - Quantum Healing Hypnosis Technique

דולורס קנון, מייסדת השיטה, הגיעה לאחר 40 שנות ניסיון טיפול בהיפנוזה לגילוי יכולת הריפוי העצמי והטבעית של הגוף באמצעות כוחות הבריאה האינסופיים וכך פיתחה טכניקה יחודית משלה לריפוי עצמי בשם: QHHT=QUANTUM HEALING HYPNOSIS TECHNIQUE.

מטופליה החלימו ממחלות סופניות וממצבים שנראו חסרי תקווה וספרים רבים נכתבו על ידיה, המתעדים את התהליכים ואת השיעורים הנלמדים מתוך התהליך.

מתוך מחלות ופציעות שהיו מנת חלקה של דניאלה מלאך בשנים האחרונות, החלה במסע חיפוש שהביא אותה בין היתר אל דולורס קנון ושיטת הטיפול שלה.

אחרי שחוותה את תוצאות הטיפול על עצמה, החלימה בכוחות עצמה מסרטן ושינתה את אורחות חייה, הבריאה מפתולוגיות וממשיכה להבריא, הוסמכה דניאלה לטפל בשיטה בעצמה. היא הוסמכה בארקנסו ארה"ב ולאחר מכן בטורונטו קנדה' בטכניקת QHHT Level 2.

דניאלה מקבלת אצלה בקליניקה בת"א את כל מי שבתוכו הידיעה, שהכל אפשרי ומוכן לעשות הכל על מנת להשיל מעצמו את כל מה שלא תורם לו ולפתוח בחיים חדשים, המושתתים על אהבה ללא תנאי וחופש גדול ליהנות מכל מה שיש. המצב הטבעי שלנו הוא חיים בריאים וזורמים. הידיעה שאנחנו יוצרים את כל מה שקורה לנו משחררת, כאשר מבינים שאותו עיקרון  מאפשר לנו לשנות כל מה שלא מוצא חן בעינינו במציאות שיצרנו ועוזרת לנו ליצור מציאות מועדפת חדשה.

 

ליחצו כאן לסירטון המסביר "מי אנחנו" ומאפשר הבנה טובה יותר על עיקרון הטיפול

לפני שארחיב את הדיבור על השיטה, חשוב לי להגדיר מחדש את המושג ״היפנוזה״. בתהליך הספציפי הזה, זו לא ההיפנוזה שכולם חושבים (בה מאבדים שליטה והמטפל מטמיע רעיון חדש ומשכנע את המטופל שהוא כבר לא אותו בן אדם ולכן הוא חש אחרת וכו׳). זהו תהליך בו המטופל נמצא בהכרה מלאה ובאמצעות הדרכת המטפל, מצליח לקלוט את השדר המשודר בגלי תטא במוח. המוח שלנו הוא אנטנה הקולטת תדרים שונים. כיול לתדר תטא מקבל שדר (כמו בחלומות) עם מסרים מזווית ראייה אשר ממנה מתבצעים תהליכי ריפוי ו/או שחרור, התואמים את מצב המטופל. המטופל עצמו, כשהוא מסתכל וחווה את עצמו מזווית הראייה החדשה, נותן לעצמו הנחיות ומרפא את עצמו. הטיפול מוקלט והמטופל יכול להמשיך ולהקשיב לעצות ולהנחיות שקיבל מעצמו ולהחליט מה הוא בוחר לעשות עם זה. הטיפול יכול להוות חוויה שממנה הכיול החדש פשוט יוצר ערוץ חיים מחודש וחדש ללא כל מאמץ, או אבן דרך שממנה על המטופל להיות מודע לבחירות שלו על מנת לייצר לעצמו את המציאות אותה הוא מעדיף, או שילוב המתאים את עצמו לכל אחד באשר הוא. 

התהליך מתבצע בשליטה מלאה של המטופל ואינו מתומרן לרגע אחד באמצעות המטפל. אחריות המטפל היא אחת ויחידה: לעזור למטופל לענות על כל השאלות שהכין מראש על דף ושעליהן היה דיון משותף לפני התהליך. לכן התהליך כולל שיחה ממצה ליישור קווים בנוגע למטרות הטיפול ורק לאחר מכן נכנסים לתהליך.

הטיפול אינו מוגבל במספר שעות ומתמשך על פי הצורך והמסוגלות של כל מטופל בנפרד ולכן מומלץ לפנות חצי יום.

אני אישית ראיתי אנשים יוצאים מהטיפול עם יציבה שונה, עם הבדל גדול במצב הרוח, עם שינויים פיסיים מוחשיים ונראים לעין, עם חופש מכאב שהיה נוכח לפני ועוד....

בתוך הטיפולים שלי, אני חווה ״ניסים״. בעיני זה משהו טבעי, כי אני רואה את זה על בסיס יומי, אך המטופלים שאינם רגילים להתמרה כל כך מהירה, קוראים לזה ״נס״.

הייתי עדה למסרים שמטופלים קיבלו מיקירים שעברו מן העולם הזה, למטופלות שהצליחו להיקלט ולהיכנס להריון, לחולי סרטן שהחלימו, למטופלים שמצאו את התשובה להמשך חייהם ובחרו בפעולות משנות חיים למיצוי החופש להיות מי שהם אוהבים להיות ועוד...

ליחצו כאן כדי לשמוע הרצאה קצרה מטעם TED על "אניטה שהחלימה מסרטן סופני לאחר שהתחברה לתודעה האינסופית", זו אותה התודעה שעימה מתבצע הריפוי ב- QHHT

ליחצו כאן כדי לשמוע הרצאה מטעם TED עם הסבר כיצד הריפוי העצמי מתקיים תחת גלי מוח שונים. אלו הגלים שאנחנו מגיעים אליהם ב- QHHT .

מחיר טיפול ראשון (ללא הגבלת שעות): 900ש״ח

מחיר עבור כל טיפול נוסף: 700 ש״ח

הטיפולים אינם מוגבלים בזמן ומותאמים לצרכי המטופל. 

 

לצפייה בסרטון עם דולורס קנון המסבירה על הטיפול, ליחצו כאן

לצפייה בסרטון עם ג׳וליה קנון המתארת כיצד ניתן להחלים בשיטת QHHT, ליחצו כאן

לצפייה בסרטון עם סוזן ספונר, מטפלת מוסמכת בשיטת QHHT המסבירה ומתארת דוגמאות מהטיפולים, ליחצו כאן

תרגום חופשי של הסרטון עם דולורס קנון:

 

כשאני מטפלת בQHHT אנשים חוזרים אל המקור, חזרה אל איפה שהם התחילו. הם מתארים שהאהבה שם היא מעבר למה שניתן לתאר. הם לא רוצים לעזוב ברגע שהם מגיעים לשם חזרה. זה פשוט מדהים שם. כולנו התחלנו מהמקור. כל מה שקיים הגיע משם ושום דבר לא יכול להתקיים בלי זה. זה הדבק שמחזיק את הכל ביחד. 

אם זה היה נחלש אפילו לשניה, הכל היה מתפרק. 

זה לא היה יכול להחזיק בלי הכוח הזה שמחזיק הכל ביחד. 

הכל התחיל שם. 

אנחנו היינו חלק מזה בהתחלה. 

בהתחלה, מה שאנחנו מתארים במילה ״אלוהים״, מדווח כאור בוהק וגדול ללא מימדים אנושיים. מקור אנרגיה ענק שהכל נובע ממנו.

 

מתוך העבודה של דולורס קנון היא גילתה מתוך הדיווח של המטופלים שלה, שאלוהים התחיל כמקור אנרגיה עצום, פועם בחלל אינסופי (מינוח אנושי שאיננו מתאים להוויה האמיתית). 

ואז הוא רצה ללמוד, הוא היה סקרן, רצה ללמוד, להתפתח. הוא לא יכל היה ללמוד את עצמו כשהוא האור. אז הוא ״התנפץ״ , אפשר לקרוא לזה התיאוריה של ה״ביג בנג״ המפץ הגדול…..אז כשהוא התנפץ לרסיסים, כל הרסיסים שהתנפצו ממנו עפו לכל מיני כיוונים. החלקים האלו, שהם חלקיקים של אור, sparkles, ניצוצות: חלק מהם הפכו להיות כוכבים, חלק מהם הפכו להיות גלקסיות, וחלקם הפכו להיות הנשמות שלנו. אם ניקח את עצמינו למי שאנחנו באמת, אז אנחנו ניצוץ קטנטן. 

ניצוץ קטן שיצא מהבורא, מאלוהים….

 

נשלחנו ממנו ונאמר לנו ״לכו התנסו  ולימדו. לימדו כל מה שיש ללמוד וחיזרו חזרה”. כך "אלוהים" או ״הבורא״ לומד. הוא רוצה ללמוד  והוא רוצה שכולנו נלמד ונתנסה. 

 

לכן מהפרספקטיבה של אלוהים אין טוב או רע, אלא רק התנסות בחוויה, שיעור. שיעור שנלמד, וחוזר חזרה למקור. כך כל מה שקיים- נוצר ונברא. 

 

כשאנחנו יוצאים למסע הזה לטובת הבורא , אנחנו חווים כל מיני צורות חיים, אפילו כאלו שאנחנו לא יכולים להעלות על הדעת.

 

כולנו היינו פרחים, היינו צמחים היינו חיות….לפני שאנחנו חווים חיים כבני אדם , אנחנו חווים כל מה שיש לפניו, אנחנו צריכים לדעת איך זה להיות כל דבר על הכדור ועל כדורים אחרים. אם כאנרגיה טהורה ואם כתצורות אחרות. זה לא משנה, כי הכל זה רק ביטוי של מקור הבריאה. 

 

אנחנו צריכים ללמוד כל מה שניתן ללמוד . לכן אין שיפוטיות. אנחנו צריכים להחזיר הכל למקור. 

אתם יכולים לדמיין אותנו כתאים בתוך הגוף של אלוהים. כל הזמן אוגרים מידע ומוסרים אותו חזרה להתחלה. 

 

פעם שאלתי מה אלוהים עושה עם כל המידע הזה? 

התשובה היתה: 

הוא משתמש בזה כדי לברוא עוד. הוא כל הזמן בתהליך של יצירה. 

הכל נוצר מתוך אהבה. אהבה היא הכוח מאחורי הכל. הוא משתמש בכל מה שיצרנו, בכל המידע שאנחנו  מספקים, כדי ליצור עוד, כדי ליצור יקומים חדשים, כדורי ארץ חדשים כדי לנסות שם צורות חיים אחרות ולראות איך הם משתלבים בתוך המצע החדש. כך זה ממשיך ללא סוף. 

 

מה קורה כשלומדים את כל המידע שצברנו ממאות ואלפי גלגולי חיים? 

התשובה היא: חוזרים אל המקור. ברגע שמגיעים לשם לא רוצים לחזור משם, זה כל כך יפה. זה כל כך כיף להיות כולם ביחד חזרה. זו אהבה שלא ניתן לתאר ולא רוצים לעזוב. 

 

אז מה עושים אז? 

הוא שוב מתנפץ והכל מתחיל מחדש. 

מסע חדש במקום אחר. 

תמיד יש עוד יקומים עוד גלקסיות ועוד צורות חיים שאי אפשר אפילו לדמיין. אנחנו בעלי אופי של הרפתקנים ואנחנו תמיד רוצים ללמוד עוד, לגלות עוד, לבחון עוד ולהתנסות עוד. 

אנחנו כולם אלוהים, כי הגענו מהמקור , אנחנו חלק ממנו ונמשיך להיות חלק ממנו. 

 

אם נחשוב כך, אז הבעיות הקטנות שלנו יהפכו להיות ממש כלום ביחס לסיבה שבעבורה בחרנו להגיע לכאן:

לאסוף מידע ולעזור אחד לשני להבין שאהבה היא בבסיס של הכל. 

 

בטיפולים שלי אני נותנת לאנשים שמגיעים אלי לטפל בעצמם. הם יכולים לעשות זאת רק אחרי שהגיעו למקום בתודעה שבה הם מחוברים למקור ורואים את הכל מהפרספקטיבה של המקור. מהמקום הזה, הכל מידע, אינפורמציה, רטיטה ועל מנת לשנות את הרטיטה, פשוט שולחים אור ואהבה בהתאמה לצרכים. 

לכן בטיפול, הכל קורה כמו קסם. 

יש לנו שליטה על הגוף אנחנו יכולים להבריא את הגוף יש לנו כוחות ששכחנו שיש לנו. הגיע הזמן לתבוע חזרה את היכולות האלו. 

 

המצב האידאלי של הגוף הפיסי שלנו הוא בריאות ואיזון. 

אם יש איזשהי בעיה או כאב, זה מנסה למסור מסר, מנסה לאמר לכם משהו.  אתם עושים את זה לעצמיכם. אם למוח יש כוח ליצור מחלה, יש לו את אותו הכוח להבריא ולהחלים חזרה. 

כוח הבריאה - יש בתוכו את כוח התיקון. המקור שברא דברים כאלו מסובכים, יודע את עצמו כדי לתקן את עצמו. האמת היא שזה מה שהוא יודע הכי טוב. זה מה שהוא יודע, להיווצר מחדש, לברוא. 

 

בטיפולים, אני מנסה לעזור לאנשים למצוא ״מדוע הם עשו זאת לעצמם״ ״למה יצרנו את המחלה״

הם לא מאמינים  בהתחלה שהם יצרו את המחלה, כי הם לא רצו אותה….אך היא הגיעה, כי משהו חסם מכוחות הבריאה להמשיך לברוא ללא התנגדות.

 

תרגום חופשי של הסרטון עם ג׳וליה קנון:

 

כן!!! אנשים יכולים להירפא ולהחלים בטיפול של QHHT.

אבל זו לא השאלה, השאלה היא: האם הם יחלימו?

זוהי השאלה הגדולה.

זה לא יותר קשה מלהדליק אור ולהשתמש בחשמל המאפשר את הדלקת האור. 

החשמל נמצא שם כל הזמן.

רק צריך ללחוץ על המתג. 

החשמל מחכה שם כל הזמן.

בדיוק כך הטיפול עובד. מתחברים ל״חשמל״ שהוא ״העצמי העליון״ והוא תמיד שם. מתחברים לחלק הזה של עצמך. החלק הזה מאפשר ומייצר את ה״אור״ שה״חשמל״ מאפשר. החלק הזה נותן את התשובות ואת הריפוי. 

זה מה שאנחנו כולנו מחפשים. 

״הם״ אומרים לנו מדוע המחלה שם, או המצבים שם.

זה תמיד נובע מחוסר איזון, חשיבה לא נכונה, פעולות לא נכונות. משהו שלא נכון לאדם. 

החלק העליון הזה אומר לנו מה לא מכוייל ולא מאוזן. הוא נותן הנחיות. 

אם אתם בוחרים לא ליישם את ההנחיות האלו, אז לא יהיה לכם ריפוי. 

״זה עליכם״ It's on you

זה בדיוק כמו להדליק את האור ולהשתמש בחשמל. אתם בוחרים אם להדליק או לא. 

החשמל שם מחכה לכם.

אתם מאפשרים לריפוי להתקיים או לא. 

99.9% ממה שקורה בטיפול הוא באחריות המטופל. המטפל נמצא שם כדי לאפשר לריפוי להתקיים. הוא רק שואל את השאלות שהמטופל כתב לפני כן ומנתב ומנווט את השאלות כך שהאני העליון של המטופל- יענה. 

אתם מרפאים את עצמיכם. 

המטפל לא מרפא אתכם.

הריפוי יכול להתקיים באותו טיפול בזמן אמת. 

במיידי.

זה תלוי רק בכם. 

באם אתם מקבלים את זה, באם אתם מאפשרים לזה לקרות. 

צריך להאמין שזה קורה ולא להטיל בזה ספק.

כל מה שנותר לעשות אחרי הטיפול, זה לעקוב אחר ההנחיות שההנחיה נתנה. כך ההילינג ממשיך באופן מושלם. 

לכן אנחנו ממליצים להאזין להקלטה שוב ושוב. 

אפילו אם לא האזנתם להקלטה כמה זמן, אם תאזינו, שוב תחזרו לתדר של ההילינג ותקבלו אותו שוב דרך ההקלטה. 

זה היופי של הכוח העליון הטמון בתוככם.

כן, יש לכם את הכוח לרפא את עצמיכם, אם תבחרו ותאפשרו לזה ותאמינו בזה. 

 

 

וכעת המסר ממשיך מדניאלה מלאך:

 

היום אנחנו רק מתחילים ללמוד את כוחה של מחשבה. אמונה. 

הכל תלוי במערכת האמונות (מערכת ההפעלה שלנו במוח)  ואמונה זו רק מחשבה שממשיכים לחשוב אותה, עד שהיא הופכת להיות חלק מאמונת בסיס שלא צריך לחשוב עליה כי הכל נובע ממנה. 

 

אם אמונה היא מחשבה שחושבים אותה הרבה זמן, אני מזמינה אתכם ללמוד לבחור את המחשבה שתורמת לנו , ללמוחד לשחרר את המחשבות שאינן תורומות לנו יותר. באופן זה, ניצור ונתבסס על מערכת אמונות חדשות, על מערכת הפעלה המתאימה לזמן בו אנחנו מתקיימים. ברגע הזה. עכשיו. 

 

הגיע הזמן ללמוד איך להתחבר אל המקור ולשחרר את כל האשליות והאמונות שכבר לא משרתות אותנו ואשר מהן נובעות הפעולות שלנו.

אחרי שנים של התנסות יומיומית, הוכחתי לעצמי שזה אפשרי

היום, אחרי שריפאתי את עצמי ויצרתי לעצמי מציאות חדשה, אני ממשיכה ליצור בכל רגע ומעדכנת את מערכת ההפעלה שלי בהתאם לרגעים המשתנים בכל עת, בחדוות יצירה והגשמה עצמית.

אני מזמינה את כל מי שמתמגנט לתדר המשודר במילים אלו, לבחור בעצמו ולהתנסות בטיפול.

עבורי הוא משנה חיים.

 

 

 

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

השארת פרטים

שלח
המלצות

טניה ממליצה על תהליך השיקום: טופלה בשיקום איזומטרי לאחר כאבי ברכיים. קרא בהרחבה את ניתוח המקרה הי דניאלה! רציתי לשתף אותך במשהו. אחרי שיצאתי מהסטודיו שלך אחרי הצילומים. החלטתי לנסוע לחדר כושר. לא הייתי שם חודשיים ומאוד התגעגעתי אפילו לאווירה. תכננתי שאעשה כמה

להמלצה במלואה >>