שיטת דניאלה מלאך

שיטת דניאלה מלאך פותחה על בסיס כל השיטות אותן למדה דניאלה במהלך חייה והתובנות כתוצאה מהתעסקותה בתחום הגוף. אולם, את התרומה הגדולה ביותר לפיתוח השיטה העניקה התנסותה רבת השנים עם לקוחותיה המגוונים אשר בעיותיהם וייחודיותם סיפקו אתגר יוצא דופן.

שיטת דניאלה מלאך פותחה על ידי דניאלה ומיושמת על ידה ועל ידי מדריכים שלמדו תחתיה.

השיטה מיושמת גם בהשתלמויות רבות אותן מעבירה דניאלה ברחבי העולם ובתוך שיטות אחרות כמו, פילאטיס ואימון גופני בשיטות שונות.

עקרונות השיטה:
  • כבוד! לאדם ולגוף. השיטה מחויבת קודם כל במתן כבוד יוצא דופן לאדם ולגופו.דניאלה מלמדת
  • פשטות - לחזור למקור שכולו טוב. "הפשטות" – היא העיקרון המוביל את השיטה. על פי השיטה "מה שלא קורה פשוט, פשוט לא קורה" אך...אם נתקלים בקושי סימן שפה טמונה ההזדמנות! על מנת להגיע לפשטות דרושה מיומנות רבה אולם בשיטת דניאלה מלאך מאמינים כי הכל נמצא פה, מולנו, צריך רק לדעת לה
  • סתכל! וכדי לדעת להסתכל, צריך ללמוד.... או "לנקות את העדשה: לשנות דפוסי חשיבה מושרשים, לשנות דפוסי התנהגות, לשנות דפוסי תנועה ו... לחזור למקור שכולו טוב."
  • לספק מענה מדויק לצרכי המטופל. על פי שיטת דניאלה מלאך ניתן לספק מענה מדויק לצרכי המטופל רק לאחר תשאול מלא של הפציינט. תהליך שיקומי בשיטת דניאלה מלאך מחייב קבלת מידע מושלם אודות מצבו של הלקוח מכל היבט. בנוסף, חובה להקשיב ללקוח - הוא יביע את צרכי הגוף שלו בצורה הטובה ביותר.
  • תהליך שיקומי בדרך שלך. לכל לקוח יש להתאים את צורת הטיפול המתאימה לו. היקף הפעילות, אופי הטיפול עצמו, בחירת המכשירים או האביזרים  מתאימים, שעות הטיפול ועוד. בתהליך שיקומי משלבים את הצרכים הסובייקטיביים עם האובייקטיבים! אין טיפול במטופל אחד דומה לטיפול ברעהו, גם אם הבעיות דומות.

תקשורת מוחית גופית. כתוצאה מניסיונה רב השנים, פיתחה דניאלה מלאך שפה פשוטה ואותה היא מלמדת. באופן זה לומדים המתאמנים להכיר את גופם, להקשיב למה שהוא אומר להם ולהניע אותו בהתאם. את שפת הגוף - כמו כל שפה - יש ללמוד. בשפת הגוף - כמו בכל ש/פה - יש להשתמש. על תקשורת מוחית גופית בהרחבה

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

השארת פרטים

שלח
המלצות

טניה ממליצה על תהליך השיקום: טופלה בשיקום איזומטרי לאחר כאבי ברכיים. קרא בהרחבה את ניתוח המקרה הי דניאלה! רציתי לשתף אותך במשהו. אחרי שיצאתי מהסטודיו שלך אחרי הצילומים. החלטתי לנסוע לחדר כושר. לא הייתי שם חודשיים ומאוד התגעגעתי אפילו לאווירה. תכננתי שאעשה כמה

להמלצה במלואה >>